Niezależnie od tego czy prowadzisz galerię sztuki, siłownię czy kino, zależy Ci na wygodzie gości. Jednocześnie, jako przedsiębiorca chcesz ograniczyć liczbę wydatków, które trzeba byłoby wydać np. na obsługę szatni. Prostym i bezpiecznym rozwiązaniem problemu będą szafy skrytkowe.

Jak to działa?

Szafy skrytkowe to niezwykle praktyczny mebel. Możesz postawić go w holu, a każdy z gości będzie miał do niego dostęp w każdej chwili, bez konieczności oczekiwania w kolejce. Tego typu rozwiązanie da Twoim klientom dużą swobodę. Zyskują oni własne skrytki, zamykane na kluczyk. Wewnątrz mogą zostawić okrycie, torbę, telefon, ręcznik. Klucz będą mieć przy sobie, więc w dowolnym momencie mogą zajrzeć do swoich rzeczy, bez obawy, że szperał w nich ktoś do tego niepowołany.

Jeśli w ofertach sklepów internetowych nie znajdziesz mebla, składającego się z pożądanej przez Ciebie liczby skrytek, nie martw się! To mebel modułowy. Oznacza to, że możesz zdecydować się na kilka mniejszych szaf (np. w różnych kolorach) i postawić je obok siebie. W tej sposób stworzyć interesującą i niebanalną całość!

Solidne zabezpieczenie

Warto wspomnieć, że szafy skrytkowe wykonane są ze stalowe, zimnowalcowanej blachy. Każda z nich dodatkowo jest zabezpieczana farbą proszkową. To nie tylko nadaje meblowi pożądanego koloru, ale też zabezpiecza go przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Każda ze skrytek posiada wbudowany zamek. Można w tym wypadku zdecydować się na dołączony kluczyk (indywidualny do każdej skrytki), kłódkę lub zamek szyfrowy. Takie zabezpieczenie sprawia, że pozostawione w szafce rzeczy prywatne będą chronione.

Szafy skrytkowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego właśnie świetnie sprawdzą się nie tylko w holu, tuż przy wejściu, gdzie zazwyczaj panuje niższa temperatura, ale też w szatniach na siłowniach, gdzie często panuje zwiększona wilgotność ze względu na pobliskie umiejscowienie łazienek.

Do każdego wnętrza

Szafy skrytkowe nie są ciężkimi, nieprzyjemnymi dla oka meblami. Producenci oferują wiele wariantów kolorystycznych (czasami nawet opcje w różnych odcieniach w ramach jednego produktu!), dzięki czemu można dopasować szafę do swoich potrzeb. Jeśli chcesz, aby była zauważalna z daleka, postaw na żywe, jaskrawe kolory: czerwień, żółty, zieleń czy też niebieski. Jeśli zaś do Twojego wnętrza bardziej będą pasować odcienie stonowane, zawsze możesz zdecydować się na odcienie pasteli, bieli, beżu lub szarości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here