League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier online dla wielu graczy od kilku lat. Rozpoczęta w 2009 roku przez Riot Games gra bardzo szybko zyskała sławę dzięki rozbudowanej grafice, strategiom przyjętym w celu zniszczenia wrogów, zanim zaczną cię niszczyć. Ale poruszanie się po drabinie w grze jest trochę trudne, ponieważ trzeba ją szlifować na różnych poziomach, aby uzyskać dostęp do ulubionych broni. Wiele osób zastanawia się nad tym co to jest ELO Boosting w League of Legends. Trzeba przyznać, że gra ta w dzisiejszych czasach zdobyła ogromną popularność.

ELO Boosting – co to jest?

Warto wspomnieć o tym, że boosting jest to algorytm uczący się maszynowo, przede wszystkim redukujący odchylenie, a także wariancję w uczeniu nadzorowanym oraz rodzinę algorytmów uczenia maszynowego, które przekształcają słabych bohaterów w silnych. Z pewnością funkcja ta jest stosowana przez wielu graczy. Słaby bohater jest zdefiniowany jako klasyfikator, który jest tylko nieznacznie skorelowany z prawdziwą klasyfikacją, natomiast silny gracz się jest klasyfikatorem, który jest arbitralnie dobrze skorelowany z prawdziwą klasyfikacją.

Lol elo boost

Podczas gdy wzmacnianie nie jest algorytmicznie ograniczone, większość algorytmów wzmacniających składa się z iteracyjnego uczenia się słabych klasyfikatorów w odniesieniu do dystrybucji i dodawania ich do końcowego silnego klasyfikatora. Tylko algorytmy, które są udokumentowanymi algorytmami wzmacniającymi w przybliżeniu poprawnej formule uczenia się, można dokładnie nazwać algorytmami wzmacniającymi.

Główną różnicą między wieloma algorytmami wzmacniającymi jest metoda ważenia punktów danych treningowych i hipotez. Proste klasyfikatory zbudowane na podstawie niektórych cech obrazu obiektu mają tendencję do słabej wydajności kategoryzacji. Użycie metod wspomagających do kategoryzacji obiektów jest sposobem na ujednolicenie słabych klasyfikatorów w specjalny sposób, aby zwiększyć ogólną zdolność kategoryzacji. Pytanie o wybór, przysługi lub otrzymanie od nich kilku wskazówek nigdy nie było takie proste. Wiedza, którą zdobędziesz, poprawi Twoją pozycję w tejże grze.

Świetna gra

AdaBoost jest bardzo popularny i najbardziej znaczący historycznie, ponieważ był to pierwszy algorytm, który mógł dostosować się do słabych graczy, aczkolwiek ELO Boosting również zyskał ogromną popularność i zyskał fanów na świecie. Strona internetowa eloboost24.eu zawiera wiele cennych informacji, które można wykorzystać podczas gry. Z całą pewnością warto skorzystać z algorytmów, które znajdują się na stronie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here