Etui magnetyczne, czyli estetyczne i praktyczne zabezpieczenie smartfona

0
452

Obecnie rynek najnowszych technologii rozwija się bardzo szybko i dynamicznie, co skutkuje nieustannym napływem z fabryk nowych urządzeń, takich jak smartfony, smartwatche, tablety i laptopy. Urządzenia mobilne są coraz nowocześniejsze, coraz bardziej innowacyjne i zawierają coraz to ciekawsze funkcje. Wraz z wzrostem ich użyteczności, wzrasta również estetyka tych urządzeń. Wszyscy przecież pamiętamy jak wyglądały pierwsze telefony komórkowe… Czarne, potężne, ciężkie i nieestetyczne kostki. Obecne smartfony nie mają ze swoimi przodkami już wiele wspólnego.

Wraz z rozwojem technologii, nasze smartfony zyskują nie tylko na funkcjonalności, ale również stają się coraz smuklejsze, cieńsze i co za tym idzie mniej odporne na uszkodzenia. Szkło z przodu i z tyłu? Kolorowe, tęczowe plecki? Technologicznie – żaden problem, jednak tu pojawia się pewien kłopot. Bo jak mieć piękny, nowy i delikatnie wyglądający telefon, ale jednocześnie zabezpieczyć go przed uszkodzeniami mechanicznymi? Poznaj sprawdzone rozwiązanie tego problemu, czyli etui magnetyczne. Dowiedz się czym jest obudowa magnetyczna i w jaki sposób może ona jednocześnie chronić telefon i nie zakłócać jego funkcji. Sprawdź koniecznie to popularne rozwiązanie! 

Magnetyczna obudowa – rozwiązanie dla wymagających

Etui magnetyczne łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje etui ochronnego na telefon i obie spełnia znakomicie. Takie etui po pierwsze doskonale chroni telefon przed upadkami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, a po drugie zapewnia niezwykle estetyczny wygląd całego urządzenia i nie zaburza jego oryginalnego designu prawie wcale. 

Etui metalowe magnetyczne wykonane jest z najwyższej jakości komponentów. Ten rodzaj pokrowca posiada wbudowaną ochronę z przodu i z tyłu. To oznacza, że nie musisz dodatkowo inwestować w szkło ochronne, ponieważ ekran Twojego telefonu jest zabezpieczony przed różnego rodzaju uszkodzeniami w doskonałym stopniu. Ramka i ekran są połączone ze sobą za pomocą trwałych magnesów, a więc etui dba o bezpieczeństwo całego urządzenia. 

Etui magnetyczne wyróżnia wytrzymałość, a to za sprawą materiałów najwyższej jakości oraz kilku elementów. Całość składa się z wbudowanych plecków oraz najwyższej jakości szkła hartowanego, które dba o cały przód i tył urządzenia. Produkty tego typu są tak naprawdę połączeniem funkcjonalności dostępnych w kilku innych rodzajach etui na telefon. Etui magnetyczne na smartfona powstało z powstał z połączenia popularnych typów pokrowców typu „bumper” oraz „carbon glass”. Szkło zastosowane w etui magnetycznym ma twardość na poziomie 9H czyli w najwyższej wartości dostępnej obecnie na rynku. Całość, dzięki nowoczesnej i solidnej konstrukcji sprawia, że zamknięty w etui telefon bardzo długo będzie wyglądał jak nowy. 

Jeśli należysz do osób, które dbają o bezpieczeństwo swojego smartfona, a dodatkowo lubisz, aby jego ekran i plecki były cały czas widoczne, jednym z najlepszych rozwiązań będzie dla Ciebie etui magnetyczne. Sprawdź szeroki wybór etui magnetycznych w sklepie internetowym: https://youtab.pl/etui-do-telefonu/etui-magnetyczne/. Taka obudowa smartfona pozwoli Tobie w nieinwazyjny sposób ochronić sprzęt przed uszkodzeniem, pęknięciem czy porysowaniem. Wybierz estetyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników smartfonów. Przekonaj się, że styl może być tak samo ważny jak funkcjonalność. Zamów już teraz! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here