Stwierdzenie, że każdy z nas spędza w Internecie kilka godzin dziennie, nie będzie chyba przesadą – przeglądamy strony internetowe w komunikacji miejskiej, w poczekalniach oraz w domu, kiedy chcemy przeczytać wiadomości z kraju i świata lub zaczerpnąć nieco rozrywki. W tym wszystkim nieustannie przewijają się reklamy, które – chcąc czy nie chcąc – zawsze rzucają się w oczy. Jeżeli posiadasz własne przedsiębiorstwo, to zastanów się, czy posiadanie własnej strony internetowej nie będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Stworzenie strony internetowej

To nie taka prosta sprawa! Trzeba wziąć pod uwagę mnóstwo czynników: nie tylko dobór odpowiedniej grafiki i treści, ale także domenę i hosting. Brzmi obco? Nie przejmuj się! Nikt przecież nie wymaga od Ciebie, abyś sam tworzył strony internetowe. Istnieje przecież mnóstwo firm informatycznych, które specjalizują się właśnie w takich rzeczach. Mało tego: potrafią doradzić w sprawach stricte marketingowych.

Pozycjonowanie

To kolejna bardzo ważna sprawa. Sam pewnie wiesz po sobie, że wyszukując czegokolwiek w wyszukiwarce Google liczy się tylko kolejnych kilka stron. Nie tracisz raczej czasu na przeglądanie np. 40-tej pozycji, prawda? I tak samo jest z Twoimi potencjalnymi klientami! Aby sprzedać swój produkt bądź usługę, Twoja strona internetowa musi znaleźć się co najmniej w top10, a najlepiej w top3. Jak tego dokonać? Otóż znam pewną agencję marketingu internetowego, która tworzy nie tylko bardzo przyjazne dla internautów strony internetowe, ale zajmuje się także pozycjonowaniem i szeregiem innych działań mających na celu wznieść Twoją stronę – będącą przecież Twoją wizytówką w sieci – na wyżyny. Jaka to firma?

SEOMAMUT – Agencja Marketingu Internetowego

SEOMAMUT ma na swoim koncie wiele zleceń zrealizowanych na życzenie firm z całej Polski. Strony internetowe stworzone przez pracowników tej agencji charakteryzują się przejrzystym layoutem oraz niepowtarzalnością. Każda ich strona internetowa projektowana jest po wnikliwym wywiadzie ze zleceniodawcą – wszystko po to, aby w pełni odtworzyć wizję klienta. W swojej ofercie SEOMAMUT posiada 4 pakiety:

  • pakiet o nazwie “Chcę tanio” – zawiera stworzenie klasycznej strony internetowej z maks. 4 podstronami. Projekt graficzny opiera się na gotowym szablonie.
  • pakiet o nazwie “Start”strona internetowa typu “One Page” (jednostronicowa). Opiera się na unikalnym projekcie graficznym. Domena i hosting w tym pakiecie są znacznie tańsze niż w omawianym poprzedniku.
  • pakiet o nazwie “Standard” – tutaj znowu: zawiera stworzenie klasycznej strony internetowej, ale liczba podstron wzrasta do maks. 5. Domena i hosting: gratis. Unikalny projekt graficzny.
  • pakiet o nazwie “VIP” – całkowicie indywidualna strona internetowa. Unikalny projekt graficzny, brak limitu na liczbę podstron. Domena i hosting oczywiście gratis, z tym że dochodzi tutaj także SSL. Opcja warta zainteresowania z uwagi na kompleksowość całej usługi.

Jako że SEOMAMUT stara się podchodzić indywidualnie do potrzeb każdego klienta, istnieje możliwość stworzenia strony internetowej w dowolnej innej konfiguracji.

Powierz stworzenie strony internetowej specjalistom

SEOMAMUT to nie tylko unikatowe strony internetowe – ta agencja zajmuje się także np. marketingiem szeptanym, kampaniami AdWords, artykułami sponsorowanymi i wieloma innymi, niesamowicie ważnymi rzeczami na polu marketingu internetowego. Zajrzyj już dzisiaj na stronę https://seomamut.pl/ i zapoznaj się ze szczegółową ofertą tej firmy. Gwarantuję, że będziesz zadowolony, a informacja o produktach bądź usługach Twojego przedsiębiorstwa trafi do znacznie szerszego grona odbiorców.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here