Zimowy okres bardzo sprzyja zabijaniu czasu w domowych pieleszach. Obecne technologie pozwalają nam to robić na wiele sposobów. Jednym z nich jest granie na konsoli Play Station 4 i innych tego typu, które wychodzą co chwilę na rynek. Konkurencji jest sporo, ale gdybym miał wybierać, to właśnie sony produkuje najlepszą konsolę na rynku i zdecydowanie na niej lubię najbardziej grać. Pady, czyli moduł sterujący, są bardzo dobrze zrobione, a wibracje jakie można poczuć w różnego typu grach, dodają naprawdę dużo efektu grozy i zdecydowanie podoba mi się taka opcja. Najbardziej lubię grać z moim bratankiem, który mimo tego, że ma dopiero 9 lat, to wygrywa ze mną prawie zawsze.

Pady czy klawiatura do ps4?

Pady czy klawiatura do ps4?Trzeba bowiem przyznać, że najmłodsze pokolenie jest wychowane na tego typu sprzęcie i naprawdę sporo czasu spędza grając w gry oraz oddając się innym przyjemnościom, jakie niesie ze sobą posiadania konsoli, tabletu, czy smartfona. Klawiatura do ps4, którą mieliśmy wraz z zestawem, leży cały czas w półce i nie używamy jej praktycznie w ogóle, z racji tego, że jesteśmy miłośnikami padów. Niedawno postanowiłem także sprawić prezent dla bratanka i dokupiłem nam bardzo realną kierownicę, która wygląda i zachowuje się praktycznie tak, jak ta w prawdziwym samochodzie rajdowym. Trochę czasu zajęło nam ustawianie jej, tak by chodziła sprawnie i by jazda na niej sprawiała nam dużo przyjemności, ale udało się w końcu wszystko dopiąć.

Naszą ulubioną grą, jest z pewnością symulator rajdowy, czyli gra Richard Burns Rally. Tak zwany RBR, jest jedną z popularniejszych gier wśród wielu fanów ścigania się na konsolach. Na początku sam nie wierzyłem w to, że gra komputerowa, która na dodatek ma już naprawdę kilka lat i powstała dość dawno, może wywierać takie emocje. Pozytywne oczywiście, bo model jazdy jest naprawdę bardzo dobrze dopracowany i gra ta jest w stanie wciągnąć nawet największego przeciwnika zabijania czasu przed komputerem, czy też na konsolach i przed tv. Mogę z czystym sumieniem polecić ją każdej osobie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here