Ostatnio kupiłem sobie telewizor smart tv. Jestem z niego bardzo zadowolony. Ma on bardzo dużo funkcji oraz dużą ilość aplikacji do pobrania. Jednak na początku korzystanie z tych aplikacji było dla mnie bardzo niewygodne i sprawiało mi to trudność. Za każdym razem gdy musiałem coś wpisać, robiło mi się źle. Wpisywanie wyrazów za pomocą pilota jest bardzo uciążliwe.

W końcu postanowiłem podłączyć klawiaturę do mojego telewizora. Była to najzwyklejsza klawiatura. Szczerze mówiąc to od tamtego momentu nie wyobrażam sobie korzystania z telewizora bez pomocy klawiatury. Używając jej oszczędzam wiele czasu na wpisywanie tekstu. Od wtedy mogę nawet napisać do kogoś wiadomość z telewizora i nie jest to dla mnie uciążliwe.

Jednak w którymś momencie stwierdziłem, że czegoś mi brakuje w mojej klawiaturze. Tym czymś był touchpad. Mimo że wpisywanie tekstu nie było dla mnie już problemem to jednak przeglądanie stron internetowych na nie było już takie komfortowe. Postanowiłem więc, że kupię nową klawiaturę, która będzie dla mnie jeszcze lepsza.

Klawiatura do telewizora

Zacząłem czytać najróżniejsze artykuły mówiące o tym jaka klawiatura do telewizora najlepiej się sprawdza. Jednak informacje w nich zawarte nie były wystarczające. To co było w nich zawarte już wiedziałem. Oglądałem ogłoszenia z używanymi egzemplarzami ale tam też nic ciekawego nie udało mi się znaleźć.

Klawiatura do telewizoraWpadłem więc na pomysł, że wyruszę do najbliższego sklepu z tego typu akcesoriami i zapytam się sprzedawcy, co mi poleca. Co prawda najbliższy tego typu sklep był położony nieco ponad 30 km od mojego miejsca zamieszkania. Droga zleciała mi całkiem szybko, bo nie mogłem przestać myśleć o klawiaturach. Na początku postanowiłem, że najpierw sprawdzę jakie klawiatury mają w tym sklepie. Było ich naprawdę sporo, bo cała półka. Patrząc na nie wiedziałem tylko tyle, że różnią się ceną. Gdy poprosiłem sprzedawcę o radę. On zaczął mi powoli i spokojnie tłumaczyć jaka klawiatura powinna być dla mnie dobra. Gdy wytypował 2 klawiatury musiałem podjąć decyzję. Nie było między nimi większych różnic. Wybrałem więc tą która bardziej mi się podobała. Służy mi ona aż do dziś i jestem z niej zadowolony.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here