Wiele innych osób jak i również my korzystamy z wbudowanych już klawiatury na telefon na naszych telefonach komórkowych. Są już one zainstalowane przez producentów naszych telefonów. Jest również parę innych bezpłatnych sposobów pisania na telefonie. Przedstawię Ci dwa, które sprawią, że Twoje pisanie na telefonie będzie na pewno wygodniejsze i szybsze. Wszystkie te klawiatur działają w inny sposób. Sprawdźcie sami, która najlepiej Wam będzie pasowała.

Klawiatury na telefon

Swiftkey

Klawiatury na telefonSwiftkey jest to klawiatura, która podczas wprowadzania tekstu przewraca go do góry nogami. Pociągamy palcami na telefonie monitora, aby szybko napisać jakieś słowo jakie chcemy napisać w telefonie. Jest to najprawdopodobniej najszybsza metoda wprowadzania tekstu do naszego telefonu, choć trzeba się do niej przyzwyczaić i nieco popracować naszymi paluszkami, ale da to na pewno szybkie efekty w pisaniu, a także w swobodzie m.in wykonywania SMS-ów.

Poprzez Swiftkey możemy również pisać zwykłe SMS-y jak w każdym telefonie, w sposób klasyczny, ale aplikacja ta bardzo przyciąga swoim sposobem i długo zostaje w umyśle. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzimy dość czasu podczas pisania tekstów. Zawiera również słownik, gdzie nasze wyrazy pojawiają się na samej górze

Fleksy

Aplikacja ta daje nam profesjonalnie napisać każdy tekst. Aplikacja Fleksy działa w sposób szybkich podpowiedzi oraz dodatkowych intuicyjnych ruchów, które oczywiście wykorzystamy podczas pisania na naszym telefonie zdań. Jest wbudowany do niej również słownik, który pomaga nam przypomnieć jakie słowo chcieliśmy napisać w naszej wiadomości. W aplikacji Fleksy słownik działa w taki sposób: przeciągamy po ekranie naszego telefonu palcem do góry albo dołu w poszukiwaniu słowa, o które mogło nam chodzić. Taki sposób pisania daje nam między innymi poprawkę naszych błędów w pisowni, a słownik, który w niej istnieje zapamiętuje nasze wyrazy. Istnieją także przeciągnięcia palcami po ekranie telefonu, którymi można usunąć niechciane słowo lub zrobić odstęp.

Na pewno pisanie różnych zdań oraz teksów na naszym telefonie dzięki tym aplikacjom stanie się łatwiejsze i zmniejszy nam czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here