Współczesność wymaga od wielu przedsiębiorstw zmiany sposobu myślenia i przestawienia się na nowoczesne urządzenia. Przekazanie pracownikowi firmowego komputera z dostępem do Excela zaczyna nie wystarczać. Aby firma mogła się rozwijać, potrzebuje odpowiedniego oprogramowania. Takiego, który odciąży pracowników od papierkowej roboty i pozwoli mu zająć się realizacją zadań typowo merytorycznych. Z całą pewnością skorzystają na tym zarówno pracownicy oraz klienci, ale przede wszystkim pracodawca.

W których obszarach firmy warto wprowadzać zmiany?

Większość firm stawia sobie za pierwszy cel zmianę systemu obiegu dokumentów. Wydruki papierowe zastępuje się ich cyfrowymi odpowiednikami. Każda posiadająca uprawnienia osoba ma do nich dostęp. Takie rozwiązanie wpływa na szybkość realizacji zadania. Usprawnia się w ten sposób rozliczenia i pracę działu finansowo-księgowego. Na bieżąco można kontrolować poziom poniesionych kosztów. Co istotne, cyfryzacja dokumentacji firmowej nie tylko poprawia system obiegu dokumentów, ale także umożliwia pracownikom wykonywanie pracy zdalnej.

Pozytywny obraz firmy zależy często od zakresu usług mobilnych, z których mogą korzystać jej klienci. Dedykowane im systemy i aplikacje usprawniają pracę działu obsługi i sprzedaży. Wiele firm chętnie korzysta również z możliwości kontrolowania pracy maszyn, kamer oraz czujników. Inwestycja w oprogramowanie pozwala gromadzić informacje w jednym miejscu i do tego sprawdzać prawidłowość działania takiego sprzętu.

Właściciele firmy, którym zależy na jej usprawnieniu, mogą skorzystać także z funkcjonalności sztucznej inteligencji, automatyzacji procesów sprzedaży, planowania inwestycji. Zarząd każdego przedsiębiorstwa powinien rozważyć, który obszar jego działania powinien być ulepszany jako pierwszy.

Z którą firmą programistyczną warto w tej kwestii współpracować?

Wszelkie ulepszenia firmowego oprogramowania wykonywane są przez informatyków. Ze względu na to, że chodzi o dobro firmy, należy współpracować z najlepszymi fachowcami. Jednym z liderów w tej dziedzinie jest spółka THTG. W zespole tej poznańskiej firmy znajdują się doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko znają się na informatyce, ale posiadają także doświadczenie biznesowe oraz prawne. Można zatem im spokojnie zaufać. Zresztą z oferty THTG z powodzeniem skorzystało już wiele większych i mniejszych firm.

To, co wyróżnia spółkę, to jej oferta. Klienci mogą skorzystać z gotowych usług. Większym zainteresowaniem cieszy się jednak oprogramowanie, które jest przygotowywane według konkretnych potrzeb danej firmy. Automatyzacja prowadzenia działalności gospodarczej będzie w przyszłości standardem. Jeśli zdecydujemy się na nią teraz, to stworzymy własnej firmie wizerunek nowoczesnej i wartej zaufania.

Co konkretnie proponuje THTG?

Katalog usług THTG został opracowany w taki sposób, aby zagwarantować możliwość współpracy w różnych obszarach. Klienci mogą skorzystać z obsługi IT, chmury firmowej, systemów CRM i ERP.

Dużym uznaniem cieszy się oferta pod nazwą Software House. Pod tą nazwą kryje się szereg możliwości automatyzacji działań firmy. W THTG zamówić można nowoczesny system obiegu dokumentów, system konsolidujący dane finansowe, platformę do zarządzania urlopami i kalendarzami, aplikacje mobilne, system, który automatycznie rekomenduje produkty danej firmy, system obsługujący płatności i identyfikujący wpłaty oraz wiele innych ważnych dla danego przedsiębiorstwa rozwiązań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here