Szukasz pomysłu na niebanalne przeżycie wakacji? Już teraz zaplanuj swój urlop nad morzem. I to nie byle jaki! Wakacyjna Wioska to sposób na połączenie luksusu z sielską atmosferą przypominającą agroturystykę. To stosunkowo nowa forma wypoczynku w naszym kraju, ale – dzięki swojej atrakcyjności – szybko zdobywająca popularność. Przytulny domek w odpowiedniej lokalizacji może być okazją do przeżycia maksymalnie relaksującego lub interesująco aktywnego pobytu.

Wakacyjna Wioska Summerland

Morze, komfort, swoboda, rodzinna atmosfera… Wakacyjna Wioska Summerland, którą możesz poznać na stronie https://www.summerland.pl/wioska-summerland to miejsce inne niż wszystkie. Położona w Dziwnówku, w otoczeniu pięknej plaży, proponuje nowoczesne, całoroczne domki z drewna, w których można zaaranżować wspaniałe wakacje. Niezależnie od ilości osób, jaką chcesz zabrać ze sobą, możesz zakwaterować grupę w jednym lub kilku domkach, bez problemu organizując wspólne spędzanie czasu po sąsiedzku.

Każdy domek to okazja to osiągnięcia prywatności, jakiej nie zaznasz w hotelu czy agroturystyce. To doskonały pomysł również dla par oraz singli, którzy pragną odpocząć lub popracować zdalnie w wyjątkowym miejscu.

Piękna lokalizacja

Wioska Summerland tworzy swoisty mikroklimat. Tuż obok niej są ścieżki spacerowe i rowerowe, a do centrum Dziwnówka jest zaledwie 500 m! W nim napijesz się pysznej kawy w kawiarni, zjesz wspaniały obiad w restauracji lub zrobisz zakupy. Szeroka, piaszczysta plaża w Dziwnówku, położona 900 m od Wakacyjnej Wioski, pozwala na spacerowanie i cieszenie się urokiem morza. W okolicy znajdują się również warte odwiedzenia miejscowości, takie jak zabytkowy Kamień Pomorski lub Wrzosowo, w którym można odwiedzić Bałtycki Park Dinozaurów.

Lokalizacja jest bardzo dogodna – możesz pieszo dotrzeć do plaży, jednocześnie nie stykając się z hałasem w pobliżu domku.

Nowoczesny wystrój

Pomimo że domki w Wakacyjnej Wiosce są przytulne i sielskie, mogą być naprawdę luksusowe. Twój urlop w takich warunkach stanie się jeszcze przyjemniejszy i wydajniejszy. Żeby obejrzeć galerię zdjęć, przedstawiającą wnętrze domków oraz ich okolice, koniecznie zajrzyj na stronę Summerland!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here