Wiele osób mylnie sądzi, że w przypadku oferty na kartę płaci się za każde połączenie – bez względu na to, czy jest to rozmowa telefoniczna, wysłany SMS, czy wykorzystanie 1 MB transferu danych. W rzeczywistości, obecnie użytkownicy prepaidów mogą korzystać z wygodnych pakietów – również internetowych. Na czym polega taka możliwość i jak działają pakiety internetowe w Orange na kartę? Oto najważniejsze informacje!

Internet na kartę w Orange – jak działają pakiety internetowe?

Założenie działania pakietów, w przypadku internetu na kartę w Orange jest niezwykle proste. Jeśli abonent zdecyduje się z nich skorzystać, przez określony czas ma do wykorzystania pakiet danych o konkretnej wielkości. Opłata za dostęp do internetu mobilnego jest jednorazowa – korzystanie z sieci w czasie ważności pakietu lub do jego wyczerpania nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

Abonent może wybrać również, jak długo trwać ma obowiązywanie pakietu internetu mobilnego. Im dłużej, tym większa paczka internetu do wykorzystania, ale również wyższa cena. Jak kształtują się dostępne w Orange pakiety internetowe w ofercie na kartę? Użytkownik może zdecydować się na pakiety, których ważność wynosi od 1 do 100 dni, a wielkość pakietu internetowego może wynosić nawet 100 GB.

Dodatkowo, abonent ma też wybór, czy woli pakiet jednorazowy czy cykliczny. W tym pierwszym przypadku, po zakończeniu okresu ważności pakietu, płaci się za wszystkie usługi, zgodnie z cennikiem. W tym drugim, z konta abonenta ściągane są (co 7 lub co 31 dni) środki, które przedłużają ważność pakietu i odnawiają paczkę transferu internetu mobilnego. Również w drugim przypadku niezwykle istotne jest, aby użytkownik miał na swoim koncie odpowiednią ilość zgromadzonych pieniędzy, z których pakiet internetowy zostanie opłacony.

Szczegóły pakietów mobilnego internetu w Orange można znaleźć pod tym linkiem: https://doladowania.orange.pl/oferta/pakiety-internet-na-karte/.

Darmowy pakiet internetu mobilnego – jak go zdobyć?

Każdy, kto zdecyduje się na internet mobilny w Orange na kartę, powinien doładowywać swoje konto za pośrednictwem serwisu Doładowania Orange. Nie tylko jest on bezpieczny i pozwala błyskawicznie doładować konto wieloma metodami. Jego użytkownicy mogą liczyć na specjalne bonusy – w tym właśnie pakiety internetu mobilnego.

Jak otrzymać pakietu internetu mobilnego w Orange doładowując usługę na kartę? Wystarczy jedynie… doładować konto dowolną kwotą, aby otrzymać pakiet internetu mobilnego o wielkości 5 GB! W zależności od wartości doładowania, różny będzie tylko jego czas – od 2 do 14 dni. Po doładowaniu konta, bonusowy pakiet internetowy wykorzystywany jest w pierwszej kolejności.

Podsumowując temat pakietów internetowych w Orange na kartę, należy stwierdzić, że są one niezwykle wygodne, pozwalają cieszyć się dostępem do sieci, bez obawy o rosnące koszty, a także umożliwiają dowolnie kształtować swoją usługę – tak, aby była jak najlepiej dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here