Serwis Xiaomi to SmartSerwis24 – Naprawiamy usterki w telefonach marki Xiaomi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów i smartfonów. W naszym serwisie znajduje się profesjonalny sprzęt do diagnostyki i napraw. Mamy dostęp do oryginalnych części i wysokiej jakości części zamiennych. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować Ci usługę serwisową telefonu na najwyższym poziomie.

Serwis Xiaomi SmartSerwis24

W naszym serwisie Xiaomi wymieniamy wyświetlacze, obudowy, klapki baterii. Rozwiążemy problemy dotyczące uszkodzeń elektronicznych, które dotykają układów na płycie głównej. Wymienimy uszkodzone mikrofon, głośnik oraz gniazda USB. Pomożemy również w przypadku problemów z oprogramowaniem , blokadą Google oraz blokadą ekranu. SmartSerwis24 naprawia telefony po zalaniu. Niezależnie od tego jaki masz problem możesz powierzyć nam swoje urządzenie. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze szybki i dotyki.

Wymiana wyświetlacza Serwis Xiaomi – SmartSerwis24

Wymiana wyświetlacza w telefonach Xiaomi polega na precyzyjnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, a następnie odpowiednim montażu nowego zestawu, w skład którego wchodzi nowy wyświetlacz wraz z szybką i panelem dotykowym. Aby dokonać odpowiedniej wymiany ekranu w Xiaomi niezbędne jest zachowanie odpowiednich warunków w pomieszczeniu oraz zastosowanie profesjonalnych urządzeń. W trakcie naprawy zastosujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Ostateczną decyzję pozostawiamy Tobie.

Wymiana szybki Xiaomi – SmartSerwis24

Jako serwis Xiaomi proponujemy również wymianę szybki. Jeśli w Twoim telefonie zbiła się jedynie szybka, możesz zdecydować się na taką metodę naprawy bo jest ona tańsza. W takim przypadku nasi technicy za pomocą profesjonalnych narzędzi oraz maszyn usuną uszkodzoną warstwę , a następnie za pomocą oryginalnego kleju połączą nową szybkę z warstwą wyświetlacza. Wymiana ta jest bardziej ryzykowna. Dlatego powinna zostać wykonana w serwisie profesjonalnym serwisie telefonów  przez wykwalifikowanych techników. Będzie wtedy skuteczna tak samo jak w przypadku wymiany całego modułu wyświetlacza.

Serwis Xiaomi Chorzów SmartSerwis24

Posiadamy nieautoryzowany serwis Xiaomi w Chorzowie, który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Xiaomi – serwis online SmartSerwis24

Oferujemy również obsługę serwis online. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. SmartSerwis24 zamówi kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here