Wynajem sprzętu do wyposażenia biura to coraz częstszy sposób na oszczędności w firmach. Popularność tego typu usług rośnie z roku na rok. Jednym z powodów obecnego stanu rzeczy, jest fakt, że wiele firm dopiero rozpoczynających swoją przygodę z biznesem, nie jest w stanie zakupić profesjonalnych sprzętów już na samym starcie. Zdarza się również, że firmy nie chcą inwestować w drogie sprzęty i poszukują urządzeń, które da się krótkoterminowo wypożyczyć. Dlatego też, nasza firma oferuje wynajem drukarek. Na czym ono polega? Jak wygląda proces wypożyczenia i jakie profity wiążą się z umową na wynajem urządzeń drukujących? 

Jak wygląda wynajem drukarek do biura?

Pomimo rozwoju technologicznego, cyfryzacji i stopniowego odchodzenia od papierowych dokumentów, nadal część z nich musi istnieć w tradycyjnej, papierowej formie. Wiele firm kładzie nacisk, by drukowane pisma były jak najwyższej jakości, a więc czytelne, trwałe oraz wyraźne. Ma to szczególne znaczenie przy pracy z klientami, ale również dla komfortu pracy pracowników. Aby się to udawało, niezbędna jest profesjonalna drukarka, która będzie odpowiadała potrzebom Państwa firmy. Zdajemy sobie sprawę, że początkujący przedsiębiorcy lub firmy, które drukują kilka stron dokumentów miesięcznie, nie chcą narażać się na dość duży wydatek i często szukają alternatywy. Dlatego też zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu ofertę wynajmu naszych drukarek i to na bardzo atrakcyjnych warunkach!

W praktyce oznacza to tyle, że każda firma może wydzierżawić od nas jedną z oferowanych przez nas drukarek i korzystać z niej przez cały okres trwania umowy. Tę możemy z Państwem podpisać nawet na jeden dzień! Maksymalny czas trwania umowy wynosi dwanaście miesięcy. Zobacz więcej szczegółów na  https://loboslink.pl/

Po dokonaniu niezbędnych formalności, nasi pracownicy przywiozą i podłączą wybrany sprzęt, który od razu będzie gotowy do pracy. Co ważne, w przypadku wynajmu drukarki, to po naszej stronie będą leżały wszelkie naprawy, konserwacje lub przeglądy. Dlatego też nie będą musieli Państwo przejmować się tymi kwestiami. To również my będziemy zajmować się wymianą niezbędnych materiałów eksploatacyjnych. Z przyjemnością przeszkolimy również Państwa pracowników, żeby mogli oni wykorzystać w pełni wydzierżawiony sprzęt. Dzięki czemu wynajęcie drukarki zwolni Państwa ze wszelkich zmartwień, które pojawiłyby się w przypadku jej zakupu. Chyba każdy z nas zna historię o serwisancie na którego przyjazd trzeba czekać całymi tygodniami. Z naszą firmą to już przeszłość!

Jakie profity wiążą się z umową na wynajem urządzeń drukujących?

Jak wspominaliśmy, coraz więcej firm decyduje się na wynajem drukarki do biura. To doskonały pomysł na oszczędność. Często zdarza się, że początkujące przedsiębiorstwa nie mają pieniędzy na to, by na starcie zainwestować kilka tysięcy w profesjonalną, dobrą drukarkę. Dzięki naszym usługom, można korzystać z możliwości jakie daje nowoczesny sprzęt – bez ponoszenia tak dużych kosztów. Docenią to zarówno klienci, jak i pracownicy. Warto także wspomnieć, że dzięki przejrzystym warunkom umowy, firma może od razu zaplanować koszt całej dzierżawy – i odpowiednio zaplanować swój budżet. 

Opłaty za wypożyczenie są różne. Zależą one od kosztów uzyskania przychodu Państwa firmy. Jest to ogromna zaleta – szczególnie pod względem podatkowym. 

Jak łatwo można się domyślić, przez cały okres trwania umowy wynajmu, sprzęt drukujący należy do naszej firmy. Dlatego też dbamy o to, by wszystko działało bez zarzutu. Chcemy również, żeby korzystanie z naszych sprzętów było dla Państwa przyjemnością. Dlatego też zapewniamy krótki czas reakcji serwisu, który zajmie się każdym – nawet najbardziej wymagającym problemem. Jeśli jednak okaże się, że naprawa będzie wymagała nieco więcej czasu, dostarczymy dla Państwa sprzęt zastępczy. Dzięki temu firma nie odczuje żadnych komplikacji.

Warto również wspomnieć, że w ramach opłaty za wypożyczenie, zawarte są wszelkie koszty, które w wielu firmach musieliby Państwo pokrywać osobno. Od początku stawiamy na klarowność i przejrzystość wynajmu. Nie będziemy od Państwa oczekiwać zapłaty ukrytych kosztów, ponieważ takich nie ma. W cenie wynajmu znajduje się usługa montażu, konfiguracji sprzętu w firmie, niezbędne przeszkolenie pracowników, a także obsługa serwisowa. To my zadbamy o to, żeby drukarka działa w najlepszej formie przez cały okres trwania umowy. Zajmiemy się również deinstalacją sprzętu po jej wygaśnięciu.

Coraz częściej spotykamy się również z sytuacją, kiedy z naszych usług korzystają firmy, dla których zakup profesjonalnego sprzętu byłby „groszowym” wydatkiem. Dzieje się tak, ponieważ jest to dla nich dużo bardziej wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Firma nie musi przejmować się już o serwis, naprawę lub wymianę niezbędnych części. To także doskonały sposób, by przetestować wybrane urządzenia, a następnie zakupić je do swoich przedsiębiorstw.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here