Bądź gotowy dziś do drogi… ta piosenka, a dokładniej mówiąc te słowa, idealnie oddają sytuację związaną z przygotowywaniem się do podróży. Nawet mając spakowane walizki i sprawdzone auto pod kątem ewentualnych usterek, nie możemy zapominać o akcesoriach telefonicznych. To one sprawią, że najdłuższe i najtrudniejsze trasy, będziemy przemierzać w miłej atmosferze, ponadto ze znacznie większym komfortem.

Smartfon, który prowadzi do celu

Większość z nas chętnie korzysta ze swojego smartfona w formie nawigacji. Zamiast kupować oddzielne urządzenie, które zajmuje sporo miejsca i nie zawsze spełnia nasze oczekiwania, włączamy telefon, pakiet internetowy i możemy wytyczać dokładną trasę do celu. Na bieżąco uzyskujemy informacje o utrudnieniach na drogach, dzięki czemu omijamy korki, a droga się nie wydłuża.

Czego potrzebujemy, aby smartfon doskonale się spełniał w roli nawigacji? Uchwytu samochodowego, który przyczepimy do szyby, kokpitu lub kratki wentylacyjnej. Takie produkty możemy znaleźć w sklepie AkcesoriaMarket.pl. To, który z nich wybierzemy, zależy głównie od naszych preferencji. Musimy jednak każdorazowo pamiętać o jakości, trwałości i dopasowaniu uchwytu rozmiarami do wymiarów urządzenia mobilnego, z którego korzystamy.

Gdy podróż się przedłuża, a bateria w telefonie jest na wyczerpaniu

Smartfon to urządzenie mobilne, które pozwala nam na znacznie więcej niż wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych oraz wiadomości tekstowych. To taki mały komputer, który staje się podręczny i wygodny w użytkowaniu. Liczba stosowanych aplikacji bądź korzystanie z Internetu sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do wyładowania baterii. Aby do tego nie dopuścić, musimy zapewnić sobie dostęp do specjalnych akcesoriów.

Możemy zainwestować w ładowarkę samochodową, która zajmuje minimum miejsca i posiada jedno, a nawet więcej wejść ładowania, różnego typu. Innego rodzaju rozwiązanie to powerbank. Im jego pojemność jest większa, tym lepiej, bo poradzi sobie z szybkim ładowaniem rozmaitych urządzeń, ponadto będzie zapasową mocą na długi czas. To akcesorium ma sporo przewagi nad typową ładowarką samochodową.

Powerbank możemy wszędzie ze sobą zabrać. Zmieści się do torebki, plecaka czy teczki. Nie potrzebujemy gniazdka samochodowego, by podładować baterię w telefonie bądź innym urządzeniu. Jeśli nie chcemy korzystać ze wspomnianego gniazdka lub jest ono już zajęte, powerbank rozwiąże problem baterii, która ma się ku końcowi.

Fotografie zawsze i wszędzie!

Praktyczne akcesoria mamy już przygotowane. Przejdźmy do kategorii, w której znajdują się dodatki uprzyjemniające każdą podróż. Mowa o selfie stick, czyli urządzeniach, które pozwalają na wykorzystanie telefonu w szerszym zakresie. Nie musimy prosić przechodniów i nieznajomych turystów, by zrobili nam zdjęcie. Możemy sami je sobie zrobić, mocując swój smartfon na selfie sticku.

Mając do dyspozycji taki dodatek, nakręcimy także filmy. Uwidocznimy na ruchomych bądź nieruchomych obrazach widoki, detale i miejsca, które trudno nam sfilmować lub sfotografować, korzystając z klasycznego aparatu fotograficznego bądź kamerki.

Podróże, nawet te biznesowe, zawsze stają się okazją do zapisywania wspomnień, przeżywania przygód i poznawania nowych osób. Sprawmy, aby te krótkie i długie, bliskie i dalekie, były komfortowe oraz przyjemne. Wystarczy nam tylko kilka akcesoriów! Niedrogich, o niewielkich rozmiarach, a jakże wielkich możliwościami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here