Aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli ochrona bliskich na kwarantannie

Obecna sytuacja skłania nas nie tylko do pozostania w domu, ale także do jeszcze większej troski o naszych bliskich. Szczególnej uwagi wymagają teraz dzieci, które odbywają wirtualne lekcje online, seniorzy, którzy często czas kwarantanny muszą spędzać samotnie oraz osoby chore. Utrzymanie kontroli nad wszystkim może wydawać się nam niemożliwe, dlatego w tym trudnym czasie warto ułatwić sobie zadanie i skorzystać z rozwiązań dostępnych w sklepie Bezpieczna Rodzina pod adresem https://bezpiecznarodzina.pl/ takich jak inteligentne urządzenia lokalizujące do ochrony bliskich oraz usługi, dzięki którym telefon komórkowy stanie się prawdziwą kopalnią informacji o członkach naszej rodziny. Kwarantanna nie jest łatwym momentem dla nikogo. Są jednak sposoby na to, aby przetrwać ten czas spokojniej z bezcenną wiedzą, że naszym bliskim nic nie grozi.

Bezpieczna Rodzina – poznajmy się bliżej

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to jedyna polska aplikacja ułatwiająca ochronę wszystkiego, co dla Ciebie najcenniejsze. To ekosystem, na który składają się usługi gwarantujące dostęp do bezcennych informacji o tym, co robią Twoje dzieci, rodzice, dziadkowie, czy zwierzęta. To pewność, że z dowolnego miejsca na świecie możesz obserwować to, co dzieje się w Twoim domu, a także wiedza, gdzie znajdują się Twoje cenne przedmioty. Wreszcie, Bezpieczna Rodzina to praktyczne i łatwe w obsłudze urządzenia, które w połączeniu z aplikacją umożliwiają Ci pełną kontrolę nad wszystkim, co dla Ciebie ważne.

Bezpieczna Rodzina i 1 Milion Klientów, którzy w pełni dbają o bezpieczeństwo bliskich

Bezpieczna Rodzina

Naszym rozwiązaniom i usługom zaufało już Milion Klientów. Wybierając Bezpieczną Rodzinę wiesz, że Twoje dane przechowywane są na polskich serwerach. Możesz zawsze liczyć na wsparcie Dedykowanego Centrum Obsługi oraz na natychmiastową wymianę wadliwego sprzętu na nowy. Masz pewność, że korzystasz z precyzyjnych lokalizacji dzięki GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Z nami pewnie kontrolujesz wszystko, co dla Ciebie ważne, wygodnie z poziomu telefonu komórkowego. Bezpieczna Rodzina łączy 6 różnych usług:

  • Gdzie Jest Dziecko – lokalizacja dziecka, jeszcze lepsza i dyskretna kontrola rodzicielska;
  • Bezpieczny Senior – stały kontakt z seniorem, ochrona rodziców i dziadków;
  • Bezpieczne Zwierzę – bezpieczniejsze spacery i opieka nad czworonogiem;
  • Bezpieczny dom – ochrona Twojego domu i posesji;
  • Gdzie Jest Auto – dokładniejszy nadzór nad samochodem ;
  • Cenna rzecz – pewność, że wszystkie cenne przedmioty zawsze masz na oku.

Bezpieczna Rodzina na kwarantannie

Bezpieczna Rodzina na kwarantannie

Usługi i urządzenia od Bezpiecznej Rodziny będą niezwykle pomocne w trudnym czasie kwarantanny. Zegarki dla dzieci umożliwią rodzicom dyskretne posłuchanie tego, czy dziecko pod nieobecność dorosłych na pewno bierze udział w zdalnych lekcjach. Funkcja lokalizacji pozwoli na poznanie dokładnego miejsca pobytu i upewnienie się, czy syn lub córka nie opuszczają mieszkania. Smartwatch dla seniora to szybki sygnał SOS i możliwość stałego kontaktu z rodzicami, czy dziadkami. Kamery wewnętrzne umożliwią monitoring pomieszczeń, a lokalizator do auta pomoże z całą pewnością stwierdzić, czy samochód dalej bezpiecznie stoi pod domem. Postaw na wygodne rozwiązania i chroń bliskich z Bezpieczną Rodziną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here