Wiele osób przekonuje się na własnej skórze o tym, że nawet jeśli tworzy się wnętrza katalogowe – po jakimś czasie zaczynają one żyć własnym życiem. Dzieje się tak z jednej prostej przyczyny – użytkowanie wnętrza zawsze zmienia jego charakter, a z czasem sami mamy ochotę na to, aby to wnętrze spersonalizować, dodać coś od siebie, być może wprowadzić jakiś akcent kolorystyczny, a nie tylko pozostawać w sterylnej bieli. Istnieje wiele możliwości personalizowania takiej przestrzeni, a jednym z ciekawszych jest drukowanie zdjęć na płótnie.

Ciepły, przytulny dom, w którym chce się spędzać czas

Wzbogacenie mieszkania o własne zdjęcia na pewno będzie odpowiednim pomysłem dla każdego, kto chciałby odrobinę ocieplić wnętrze i dodać mu przytulności. Jednak, aby całe przedsięwzięcie mogło zakończyć się sukcesem – koniecznie trzeba odrobinę pomyśleć o tym, jakie zdjęcia wybrać, jak je wykadrować i jak je ze sobą zestawić.

Tak naprawdę nie jest sztuką zlecić wydrukowanie czegokolwiek – fotoobrazy mają dla nas wartość sentymentalną, ale żeby mogły zdobić wnętrze – przede wszystkim powinny być estetyczne. Jeśli tylko tonacja lub też kolorystyka takich zdjęć będzie pasowała do wnętrza – na pewno uda się nam osiągnąć niesamowity efekt.

Jak wydrukować zdjęcie na płótnie?

Nie jest to wcale ani trudne, ani skomplikowane. Wystarczy wybrać zdjęcia oraz wielkość płótna i zlecić wykonanie usługi przez internet w drukarni realizującej takie zlecenia.

Na naszej stronie internetowej www.galeriadruku.com.pl zamieściliśmy specjalny kreator obrazów, który umożliwia odpowiedni dobór zdjęcia i określenie parametrów zlecenia.

Obrazy na płótnie można zamówić w najmniejszym możliwym formacie 30×40, a największą opcję stanowi obraz o wymiarach 80×120. Pamiętajmy, aby wielkość obrazu była dopasowana pod względem proporcji do wnętrza, w którym taka oryginalna dekoracja ściany ma się znaleźć.

A może zestawić kilka obrazów razem?

fotoobrazy

Zdjęcia wydrukowane na płótnie wyglądają bardzo profesjonalnie, mają bardzo żywe i plastyczne kolory, są nowoczesne i interesujące zarazem. Jednakże bardzo modne jest zestawiać ze sobą kilka różnych obrazów, które wspólnie mają stworzyć jedną całość. Czasem można też pokusić się o różny format zdjęć, a nawet zestawić ze sobą obrazy pionowe z poziomymi, aby uzyskać jeszcze ciekawszy efekt.

Wybierając zdjęcia do takiego kolażu warto jednak przyjąć jakiś klucz dobierania zdjęć – podobną tonację, temperaturę barw, kolorystykę. Albo też zdjęcia mogą być różnymi ujęciami tej samej sytuacji. Mogą przedstawiać jedno miejsce z różnych perspektyw, mogą dotyczyć jednego wydarzenia, mogą być ujęciem portretowym tej samej osoby lub też dziecka w różnych pozach. Takie zestawienie prezentuje się profesjonalnie, ale i bardzo estetycznie, dzięki czemu naprawdę może być wspaniałą dekoracją korytarza, klatki schodowej, kuchni, sypialni, pokoju dziennego – tak naprawdę każdego pomieszczenia, gdzie będziemy mieli odpowiednią ilość miejsca do tego, aby takie zdjęcia we właściwy sposób wyeksponować.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową https://www.galeriadruku.com.pl/oferta/fotoobrazy

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here