Być może mało kto o tym wie, lecz zarabianie na grach jest jak najbardziej możliwe. W jaki sposób można to osiągnąć?

Możliwości jest wiele, począwszy od sprzedaży wykonanej w grze postaci, wyszukiwaniu unikalnych przedmiotów, czy też poprzez handlowanie wirtualną walutą niezbędną do kupowania w grze przedmiotów. Albo można także po prostu brać udział w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez twórców gier. Najważniejsze w tym jednak jest to, aby znaleźć odpowiednie gry, które umożliwiają taki zarobek. W tym celu warto zapoznać się z Top20 gier na komputer za darmo.

Najlepsze darmowe gry z gatunku RPG

Gry na komputer za darmo muszą się zacząć od najważniejszego dla wielu gatunku, czyli od RPG. Wśród najlepszych propozycji wymienić należy przede wszystkim takie pozycje jak League of Angels III, Star Trek Online, czy też Street Crime, Lineage 2: Helios lub ostatnią bardzo popularną Game of Thrones: Winter is Coming. Zarówno fan japońskiej estetyki, chętny na zostanie przywódcą mafii czy też obrońca Westeros, znajdzie tu coś dla siebie.

Najlepsze gry zręcznościowe

Dla wielu jednak największym wyzwaniem nie jest rozgrywka w grach typu RPG, lecz czysto zręcznościowe zadania wymagające przede wszystkim szybkich rąk i palców. W takim wypadku poleca się zwrócenie większej uwagi na takie pozycje jak Adventure with Misty, War Thunder, Sweet Maker, Pirate Storm, czy też niekwestionowanego króla tego typu gier, czyli na Counter-Strike: Global Offensive.

Najlepsze gry strategiczne

Jeśli jednak bliskie są komuś komputerowe szachy, które wymagają bardzo logicznego planowania, długich przemyśleń nad kolejnymi krokami i trudnych do realizacji zadań, poleca się zagranie w gry strategiczne. Oczywiście najlepiej te darmowe, którymi mogą być Rain Nation, Legends of Honor, Vast Wars, Big Farm, lub też znany i lubiany od lat produkt o nazwie The Settlers. Szczególnie poleca się tego ostatniego, bo choć jest to gra przeznaczona na przeglądarki komputerowe to i tak nadal zachwyca swoją oprawą graficzną, a przede wszystkim radością z grania.

Najlepsze gry z gatunku MMO

Jeśli jednak chce się naprawdę zarobić na graniu w gry, zdecydowanie najlepsze do tego będą gry typu MMO, czyli wieloosobowe wirtualny gry. Do najlepszych darmowych produkcji z całą pewnością zaliczają się takie pozycje jak Łowcy Zombi: Apokalipsa, Second Life, Kritika, Arena Mody, oraz oczywiście jedna z najlepszych tego typu gier, czyli Conqueror’s Blade, w której na jednej mapie przebywać może do 30 graczy, toczących ze sobą wielką bitwę.

Odkryj wszystkie darmowe gry na komputer i zacznij zarabianie na grach w Gamehag.com!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here