Smartfony stały się nieodłączną częścią współczesnego świata i naszego codziennego życia. Większość z nas dosłownie nie wychodzi z domu, jeśli nie ma przy sobie smartfona, co oczywiście wiąże się z tym, że chcemy też posiadać w nim wszystko. Ma służyć nie tylko do wykonywania połączeń telefonicznych, ale też do wielu innych, ważnych rzeczy. Wszystkie te wymagania spełnia iPhone. Zobacz, co potrafi.

Lepsze zdrowie i ważne notatki medyczne

Aplikacja Zdrowie w iPhonie jest jedną z najbardziej lubianych przez wszystkich użytkowników tego smartfona. Zawiera najbardziej istotne informacje o naszym stanie zdrowia i pozwala stworzyć kartę medyczną, w której znajdą się te informacje, które mogą być konieczne podczas nagłego wypadku. Grupa krwi, dane osobowe, kontakt do najbliższej osoby – to tylko niektóre z informacji, które możemy tam zawrzeć.

Jednak aplikacja Zdrowie pomaga nam także w monitorowaniu swojego stanu. Możemy umieścić tam informacje o zmianach w masie ciała, co pomaga w utrzymaniu właściwej diety. Możemy, jeśli tylko posiadamy iWatcha, przeprowadzić pełną analizę snu, co z koeli pokazuje, czy jego higiena jest prawidłowa. Kobiety mogą skorzystać z kalendarzyka, który pomoże im w dbaniu o swoje najważniejsze potrzeby związane z menstruacją.

Aktywność sportowa zawsze pod kontrolą

Uczęszczasz na fitness, a może korzystasz z pleneru i tam zajmujesz się sportem? Niezależnie od tego, jaką formę aktywności wybierasz najchętniej, na pewno chciałbyś śledzić swoje postępy. Aplikacja Fitness w iPhonie z pewnością ci w tym pomoże! Wykorzystaj ją do monitorowania swoich postępów, w tym ilości godzin na nogach i w ruchu, ilości odpoczynku czy spalonych kalorii. Postaw sobie cele i spróbuj dążyć do ich osiągnięcia, a na pewno zobaczysz, że twoje postępy są coraz większe.

Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość jej połączenia z zegarkiem iWatch, a także zachęcające do aktywności powiadomienia. Kiedy widzisz, jak niewiele zostało ci do zamknięcia pierścienia ćwiczeń i pojawia się napis: Dasz radę, już niewiele ci brakuje!, od razu nabierasz chęci na więcej. To co, jeszcze 5 minut joggingu na wieczór?

Dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych w pracy

Jeśli jesteś osobą bardzo mobilną, a jednocześnie twoja praca wymaga stałego monitorowania kolejnych posunięć, powinieneś postawić właśnie na urządzenia marki Apple, które będą synchronizować się w chmurze. Dzięki temu nie będziesz musiał zawsze zabierać ze sobą komputera – telefon w pełni wystarczy.

Na iPhonie odczytasz swoje dokumenty, prześledzisz bazy danych albo będziesz monitorował inne wskaźniki, które zostaną ci udostępnione. Gdy nagle pojawią się w twojej głowie ciekawe pomysły, będziesz mógł je zapisać w notatkach. Zeskanujesz tam także dokumenty, dzięki czemu będziesz mógł je zachować na chwilę, gdy będą ci konieczne w biurze.

Oczywiście, w zależności od tego, co jeszcze zainstalujesz na swoim iPhonie, będziesz mógł wykorzystać także jego inne funkcjonalności biznesowe. Dlatego serdecznie polecamy ci właśnie ten rodzaj smartwatcha, który znajdziesz pod adresem https://idream.pl/iphone.html.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here