W 2023 roku, w pierwszym kwartale, ITH z sukcesem rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, uruchamiając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Te obiekty są doskonałym dopełnieniem istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH gwarantuje sprawne połączenia między tymi miejscami, zapewniając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Poszerzenie naszej oferty kolokacyjnej to efekt naszego dążenia do zaspokojenia potrzeb przedsiębiorstw, które chcą dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Oferujemy elastyczne usługi, umożliwiając korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — profesjonalny dostawca usług telekomunikacyjnych dla firm

ITH to firma telekomunikacyjna, która z powodzeniem dostarcza Internet dla firm, Internet światłowodowy, kolokację, wirtualną centralę telefonią oraz hosting domen na terenie całej Polski. Firma ma swoje początki w Krakowie, a jej sieć obejmuje takie miasta jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń oraz Warszawa.

Niko Bałazy i Jakub Jedynak, twórcy ITH, wykorzystali swoje doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, aby stworzyć firmę o elastycznych i przejrzystych zasadach współpracy. Wśród usług oferowanych przez ITH znajduje się także platforma hostingowa Kru.pl.

Dzięki zaangażowaniu ważnych inwestorów, takich jak krakowski fundusz B Capital ASI i znany warszawski przedsiębiorca, ITH zrealizowało dwie rundy finansowania. W efekcie firma szybko się rozwija, poszerza swoją ofertę oraz zasięg usług. Ciekawostką jest fakt, że wszyscy klienci, którzy korzystali z usług ITH podczas okresu testowego, zdecydowali się na przedłużenie umowy, co stanowi dowód na wysoką jakość oferowanych usług.

ITH — IT, które pomaga Ci rosnąć

Niko Bałazy, CEO ITH, zwraca uwagę na fakt, że: ITH to jeden z nielicznych dostawców usług IT na rynku biznesowym, którzy charakteryzują się elastycznością i skupiają się na adaptacji do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów oraz ciągłym ulepszaniu swojej oferty.

Firma ITH, działająca na terenie całej Polski, współpracuje z ponad 10 000 klientami, wśród których można wymienić takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu instalacji sieciowych i dostarczaniu usług Internetowych dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT w całej Polsce.

Warto również wspomnieć  ITH Ready. To innowacyjny projekt firmy, mający na celu łączenie biurowców na terenie całej Polski z siecią ITH Net. Dzięki temu inicjatywie, najemcy, właściciele oraz zarządcy budynków mogą korzystać z:

 • Ujednolicenia i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkich wdrożeń usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z podstawowego i awaryjnego łącza.

ITH oferuje swoim klientom wiele usług IT, w tym:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych oparte na abonamencie.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak podkreśla, że: ITH dąży do kompleksowego wsparcia IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast konkurować z nimi. Firma wyróżnia się na rynku dzięki elastyczności oraz umiejętności budowania trwałych relacji z klientami.

Usługi oferowane przez ITH można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid. Główne biura ITH znajdują się w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach firmy przewidziane jest otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here