Modyfikacja ekranu poprzez zmianę tapety czy stylu wyświetlania ikon to zaledwie jedna z kilku możliwości personalizacji telefonu. Równie łatwym sposobem na zmianę jego wyglądu są powszechnie dostępne, kolorowe casy na telefon. W sprzedaży znajdziemy niezliczoną liczbę sylikonowych etui zdobionych różnorodnymi motywami graficznymi. Istnieje nawet możliwość nadrukowania na pokrowcu samodzielnie wykonanego zdjęcia. Wystarczy je odpowiednio wyskalować.

Dlaczego warto sięgać po sylikonowe etui?

Zaletą elastycznych pokrowców wykonanych z materiału przypominającego sylikon jest nie tylko możliwość ich łatwego zdobienia, ale także oferowany przez nie wysoki poziom ochrony smartfona. Atrakcyjnie zdobione casy na telefon nie tylko zmodyfikują oryginalny wygląd urządzenia, dostosowując go do indywidualnych upodobań użytkownika, ale także zmniejszą ryzyko jego przypadkowego uszkodzenia. Takie etui chronią przed drobnymi rysami, amortyzują również część wstrząsów, minimalizując w ten sposób ewentualne uszkodzenia spowodowane uderzeniem telefonu o twardą powierzchnię. Dzięki specyficznej fakturze materiału zapewniają również pewniejszy chwyt, przez co codzienna obsługa telefonu staje się wygodniejsza i ryzyko jego upuszczenia jest mniejsze. Poza tym pięknie zdobiony, sylikonowy case na smartfona jest przedmiotem niezwykle tanim, znacznie tańszym od pełnych pokrowców skórzanych czy specjalnie wzmacnianych etui pancernych.

Jaki rodzaj zdobienia wybrać?

W sklepach specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów do telefonów znajdziesz wiele typów sylikonowych etui zdobionych w różnorodny sposób. Najpopularniejsze z nich to casy na telefon z zadrukowaną powierzchnią, dzięki którym telefon staje się urządzeniem niepowtarzalnym, lepiej dostosowanym do potrzeb konkretnego użytkownika. W sprzedaży znajdziemy również etui transparentne, które mogą być zadrukowane jedynie w niewielkiej części, a także zyskujące na popularności pokrowce typu Black Matt, na których powierzchni również można umieścić jakiś nadruk. Ciekawą opcją może być również ozdobienie etui na smartfona samodzielnie przygotowanym zdjęciem. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że jego telefon stanie się urządzeniem unikalnym.

Jeśli zależy Ci na szybkiej modyfikacji oryginalnego wyglądu telefonu, ubierz go w kolorowy pokrowiec ozdobiony oryginalnym nadrukiem. Dostępne w sprzedaży casy na telefon możesz ozdobić gotowym motywem graficznym lub wcześniej wykonanym przez siebie zdjęciem. Wystarczy wybrać sklep, który świadczy usługi personalizacji wyglądu oferowanych pokrowców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here