Ostatnio byłem w znanym sklepie elektronicznym, ponieważ chciałem kupić sobie klawiaturę. Moja dotychczasowa klawiatura czasami przerywała i poza tym była już stara. Akurat wtedy dostałem od babci 500 zł, które miałem przeznaczyć na sprzęt do piłki nożnej, jednak bardziej potrzebowałem nowej klawiatury. Z tymi pieniędzmi nie miałem przeszkody pójść i kupić ją.

Wszedłem do sklepu i zapytałem sprzedawcę, czy mają jakieś fajne nowoczesne klawiatury do 400 zł, bo za 100 zł chciałem kupić sobie podkładkę pod myszkę. Sprzedawca poprosił mnie abym poszedł z nim do stoiska z klawiaturami, po czym przedstawił mi każdą po kolei. Tłumaczył o przyciskach, że są cherry, blue brown i jakieś tam jeszcze już nie pamiętam. Doradził mi, że dobrą sprawą są klawiatury mechaniczne, ponieważ mają lepszą szybkość w pracy.

Klawiatura bluetooth

Klawiatura bluetoothAkurat obok stała klawiatura bluetooth, lecz nie zaciekawiła mnie, ponieważ miała klawisze membranowe. Po długim namyśle wybrałem klawiaturę firmy Corsair, między innymi dlatego, że ma dużo przycisków funkcyjnych, a także dlatego, że akurat była na przecenie z 599 zł na 399 zł, czyli akurat mieściła się w moim budżecie. Wziąłem karton za klawiaturą i poszedłem na dział z podkładkami.

Tu po raz kolejny miałem dylemat. Podkładki są różnej wielkości, ale akurat na to się przygotowałem. Przed wyjściem z domu zmierzyłem moje biurko. Ma 180 cm na 60 cm. Zawsze podobały mi się takie podkładki na całe biurko. Znalazłem taką odpowiednią, lecz kosztowała 20 zł za dużo. Wziąłem więc inną troszkę mniejszą i poszedłem do kasy. Akurat idąc do kasy zauważyłem 20 zł leżące pod regałem. Wziąłem ją, popatrzyłem się naokoło czy ktoś czasem nie szuka jej.

Nikt nie pytał o nią więc wróciłem się po tę podkładkę, którą wziąłem jako pierwszą. Poszedłem do kasy, zakupiłem wszystko i wyszedłem ze sklepu. Przez to wszystko nie zauważyłem, że uciekł mi autobus, przez co musiałem poczekać 35 minut na kolejny. Gdy wróciłem do domu podłączyłem klawiaturę oraz położyłem podkładkę na biurko, teraz wszystko dobrze się prezentuje, a także świetnie działa. Nie żałuję tego zakupu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here