Często początek nowego roku to najlepszy czas, by zrobić generalny przegląd zawartych umów abonamentowych i sprawdzić, czy na rynku nie pojawiła się nowa, bardziej atrakcyjna oferta. Osoby rozważające zmianę dostawcy TV i internetu lub chcące zawrzeć taką umowę po raz pierwszy, może zainteresować oferta TOYA – klienci mają do wyboru, aż cztery różne pakiety podstawowe, a ponadto mogą zamówić dodatkowe pakiety tematyczne i premium.

Jakie pakiety ma TOYA?

Osoby, które chcą wykupić pakiet internetu z telewizją, mają do wyboru cztery opcje – najbardziej podstawowy pakiet, czyli TOYAnet 300 + Oszczędny, gwarantuje internet o prędkości 300 Mb/s oraz umożliwia odbiór aż 76 kanałów. To może być ciekawa opcja dla osób, którym zależy na posiadaniu pakietu TV i internetu, ale jednocześnie niepotrzebujących bardziej rozbudowanej oferty kanałów, a z internetu korzystających głównie w celu przeglądania mediów społecznościowych, wyszukiwania informacji, oglądania krótkich filmików czy słuchania muzyki.

Kolejny pakiet, czyli pakiet TOYAnet 300 + Wygodny, to opcja dla osób, którym nie zależy na szybszym internecie, ale które chciałyby jednocześnie korzystać z większej liczby kanałów. W ramach tego pakietu zyskują dostęp, aż do 124 stacji – i internetu z prędkością 300 Mb/s.

Osoby, które potrzebują szybszego internetu (np. ze względu na pracę zdalną, chęć częstego oglądania filmów w dobrej rozdzielczości), mogą z kolei skusić się na jeden z pakietów TOYAnet 500 + Bogaty – w wersji z internetem o prędkości 500 Mb/s lub TOYAnet 1000 + Bogaty z prędkością internetu 940 Mb/s. W obu przypadkach użytkownicy zyskują dostęp do 177 kanałów. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na https://toya.net.pl/internet-z-telewizja.

Pakiety TOYA: ceny

Ile kosztuje pakiet TV i internet TOYA? Pakiet TOYAnet 300 + Oszczędny, czyli najbardziej podstawowy, to miesięczny koszt 74,90 zł; nieco bardziej rozbudowany pakiet TOYAnet 300 + Wygodny to koszt 94,90 zł. Z kolei pakiet TOYAnet 500 + Bogaty kosztuje 124,90 zł miesięcznie, a TOYAnet 1000 + Bogaty – 134,90 zł.

Pakiety TOYA: pakiety tematyczne i premium

Warto jednocześnie zwrócić uwagę na dodatkową ofertę TOYA – czyli pakiety tematyczne i premium, będące świetną opcją dla osób, które chciałyby rozszerzyć katalog odbieranych przez siebie kanałów o stacje dla dzieci, filmowe, czy sportowe. Najtańsze pakiety dodatkowe dostępne są już od kilku złotych za miesiąc. Tym samym oferta TOYA została tak zbudowana, że znajdą coś dla siebie zarówno osoby, którym zależy na zwykłym pakiecie telewizji z internetem, jak i te, które są fanami sportu, kinomaniakami, czy rodzicami i marzą o specjalnych pakietach z ulubionymi kanałami swoich dzieci.

Reklama.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here