Krótki wyjazd służbowy, prezentacja, konferencja, spotkania i wywiady, a razem z tym wizja wożenia ciężkiego i delikatnego sprzętu fotograficznego, żmudne ustawianie, zmiany obiektywów, statywów itp. Czy aparat w smartfonie może być alternatywą do profesjonalnych zastosowań? Jeśli jest to aparat z serii Galaxy S22, to jak najbardziej!

Mistrz nocnej fotografii z Samsung Galaxy S22 Ultra

Każde źródło światła jest dobre, aby zrobić mistrzowskie zdjęcia nocne. Miejskie latarnie, kolorowe neony, światła okien w biurowcach, blask księżyca czy świecy? Ty wybierz odpowiednie ujęcie, kadr i zadbaj o stabilność smartfona, a zaawansowany zestaw aparatów w Samsung Galaxy S22 Ultra we współpracy z wydajnym procesorem Exynos 2200 zrobi całą resztę. Poznaj Nightografię, czyli zaawansowaną fotografię nocną, dostępną do tej pory tylko dla profesjonalistów posiadających niezwykle kosztowny i zaawansowany sprzęt fotograficzny. Dzięki mocnej matrycy i pikselom o zmiennym kształcie, Galaxy S22 Ultra najbardziej zaawansowany aparat klasy pro w historii serii Samsung Galaxy S. Teraz moc profesjonalnego zestawu fotograficznego zmieści się w jednej dłoni. Rób zdjęcia nocą bez uszczerbku dla ich jakości. Odważ się i sprawdź, jak piękne może być Twoje miasto nocą w obiektywie Twojego smartfona.

Uchwyć każdą chwilę profesjonalnym aparatem w Galaxy S22 i S22+

Oto zestaw klasy profesjonalnej – Samsung Galaxy S22+, który mieści się w dłoni, kieszeni spodni, niewielkiej torebce, wszędzie tam, gdzie chcesz i gdzie Ci wygodnie. Potrójny aparat tylny i potężny aparat do selfie oferują innowacje w zakresie sprzętu i oprogramowania, a wszystko po to, byś z łatwością zapełnił swoją galerię wartymi udostępnienia i pochwalenia się światu treściami. Pamiętaj również, że to, co najlepsze i najbardziej magiczne, dzieje się po zmroku. Z Galaxy S22+ z łatwością uwiecznisz nawet najbardziej niesamowite nocne kadry przy pomocy niezwykłych udoskonaleń aparatu klasy profesjonalnej. Zaawansowana matryca łączy piksele, powiększając je, by lepiej wychwytywać światło, a superprzejrzyste szkło zapobiega odbiciom na soczewce. Bez znaczenia, czy światło generują tysiące lamp, czy też jeden, wątły płomień świec – zarejestrowane chwile będą godne zapamiętania.

Czasami najciekawsze pomysły i inspiracja pojawia się wtedy, gdy całe miasto zasypia. Robi się cicho, tajemniczo, a światła ulic zaczynają tworzyć niesamowity obraz. Wtedy warto wyjść i sprawdzić, jak prezentują się filmy po zmroku. Automatyczne dostosowanie liczby klatek dopasowuje odpowiednią wartość do otoczenia, zaś rozwiązanie Super Night Solution oczyszcza każde ujęcie z szumów, zapewniając wysokiej jakości, wyraziste obrazy. Gdy nadejdzie dzień, zarejestrowane obrazy nocne, w porównaniu z tymi samymi kadrami w świetle dnia pokażą zupełnie inny świat. Poznasz go tylko dzięki serii smartfonów Samsung Galaxy S.

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here