Trening to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Aktywność fizyczna to bardzo istotny aspekt w dzisiejszym świecie, gdzie większość osób prowadzi raczej siedzący tryb życia. Nawet jeśli cieszą się oni aktywnością w pracy zawodowej, to po skończonym dniu, zasiadają się w fotelu i nie planuje ruszać się z niego przed pójściem spać.

Wychodząc jednak z siłowni lub zajęć fizycznych (np. fitness, zumba, spinning itp.), jesteśmy nie tylko zmęczeni pod względem kondycyjnym, ale także nasze mięśnie są obolałe. Nie od dziś wiadomo, że masaż po takim wycisku jest najlepszą formą relaksu, która także wpłynie na poprawę regeneracji i nasze samopoczucie, jednak chcąc korzystać z oferty masażystów w takim przedziale czasowym, może obciążyć znacząco portfel i budżet domowy. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Fotele masujące to doskonały wybór, który może już stanąć we wszystkich domach i obiektach sportowych.

Fotele masujące na siłowni – czy to na pewno dobry pomysł?

Wielu inwestorów obawia się zakupu drogiego i zaawansowanego wyposażenia, ponieważ ludzie często nadużywają gościnności lub nie szanują sprzętu, jeśli nie kupili go za własne pieniądze. Warto jednak zweryfikować wcześniej swoich klientów i jeśli możesz pochwalić się, że do Twojego obiektu przychodzą osoby eleganckie, zadbane i kulturalne, to możesz mieć pewność, że będą oni korzystać z foteli do masażu stosunkowo rzadko – biznesmeni po pierwsze nie mają na to czasu, a po drugie taki asortyment nie robi na nich szczególnego wrażenia, ponieważ posiadają podobne funkcjonalności w swoich prywatnych fotelach.

Fotele do masażu jednak podnoszą poziom prestiżu i jeśli znajdą się dwa takie produkty w okolicy recepcji, to z pewnością będą miały wpływ na klientelę, a może nawet ceny karnetów oraz zainteresowanie nowych członków. Zysk w takich sytuacjach liczony jest pośrednio, a nie bezpośrednio – jednak prawdziwym specjalistom marketingowym nie trzeba tego raczej tłumaczyć.

Jaki fotel najlepiej pasuje do obiektów sportowych?

Zawodnicy to osoby wymagające i nawet jeśli są oni sportowcami rekreacyjnymi lub amatorami, zazwyczaj wymagają profesjonalnego podejścia do swoich planów, ambicji i pasji. Nie zadowolą się więc tanim i mało zaawansowanym wyposażeniem, które wymaga wrzucenia 2 zł za 10 minutową sesję masażu – tanie rolki i zużyte części układów mogą powodować dolegliwości bólowe, zamiast dostarczyć przyjemności i ulgi.

Doskonale sprawdzą się fotele do masażu, które posiadają możliwość indywidualnych ustawień nacisku rolek, szerokości itp. Siłownia lub klub sportowy to miejsce, w którym chcemy poprawiać nie tylko sylwetkę i kondycję, ale także sprawność fizyczną i samopoczucie, a fotele masujące są doskonałym narzędziem wspierającym walkę o lepsze jutro. O fotelach masujących na siłowniach przeczytacie również w artykule Rest Lords: https://restlords.com/pl/blog/fotel-z-masazem-na-silowni

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here