Niezależnie od tego, czy potrzebujesz świetnej jakości obrazu do wyświetlania przekazów reklamowych dla swojej marki, czy szukasz ekranu, na którym będziesz wyświetlać prezentacje na konferencjach czy szkoleniach. Wyświetlacz Samsung The Wall może spełnić Twoje oczekiwania, oferując Ci szeroką paletę kolorów, niezwykły kontrast i głęboką czerń. Poznaj wszystkie jego zalety i przekonaj się, w jaki sposób może przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Samsung The Wall – modułowy wyświetlacz microLED

Samsung The Wall to rozwiązanie, które wykorzystuje niezwykle małe diody LED, o wielkości nawet 0,84 mm. Dzięki temu zamiast setek diod, tak jak w standardowych modułach LED, korzystamy aż z tysięcy małych punkcików, które oferują niesamowite wrażenia wizualne z głęboką czernią i prawdziwymi kolorami. Technologia ta pozwala zbudować wielkoformatowe ekrany w dowolnej rozdzielczości i wysokiej jasności.

The Wall Samsung – co może Ci zaoferować?

The Wall na pierwszym miejscu stawia na łatwość montażu. Z jednej strony masz do czynienia z minimalnymi połączeniami dokującymi, które eliminują konieczność używania kabli. Z drugiej strony zachwycić może Cię regulacja fabrycznych połączeń. Nie trzeba konfigurować każdego modułu osobno, dzięki czemu cała instalacja przebiega szybko, a uzyskiwany obraz jest jednolity i bardzo realistyczny.

A jak już jesteśmy przy obrazie, nie możemy zapominać o technologiach, które wpływają znacząco na jego jakość. Najczystsze odcienie czerni to efekt zastosowania technologii Black Seal. Z kolei za wyrazistość i czystość kolorów odpowiada Ultra Chroma. Ciesz się zachwycającym obrazem z dokładnym odwzorowaniem kolorów i niesamowitą głębią obrazu.

Na jakość obrazu wpływa również procesor MICRO AI, który analizuje wyświetlanie treści i optymalizuje je na bieżąco, oferując obraz w rozdzielczości do 8K za pomocą jednego kontrolera. Kontrast jest wzmocniony, a wszelkie zniekształcenia usuwane. Podobnie skalowana jest również szybkość odtwarzania dzięki technologii MICRO Motion. W wyświetlaczu Samsung The Wall sygnały o częstotliwości 60 Hz, przekształcane są na 120 Hz, oferując płynny obraz, bez zakłóceń.

Wyświetlacz The Wall – gdzie możesz go używać?

Wyświetlacz The Wall to nie tylko element wykorzystywany do przekazów reklamowych i promocji poszczególnych marek. Produkt ten może mieć o wiele szersze zastosowanie. W salonach samochodowych może stanowić tło dla prezentacji najnowszych modeli pojazdów. Na ekranie wyświetlisz osiągi samochodu czy jego najważniejsze zalety i funkcje.

Ekran The Wall sprawdzi się też w dyspozytorniach, gdzie wyświetlane informacje czy zapisy z monitoringu będą odznaczały się niezwykłą szczegółowością. A to za sprawą inteligentnego skalowania obrazu, które poprawia jakość wyświetlanych materiałów.

The Wall będzie też świetnym rozwiązaniem do studiów filmowych. Oferuje bowiem dedykowaną dla produkcji filmowych prędkość klatek i blokowanie generatora, dzięki czemu synchronizacja ekranu z sygnałem wideo kamery jest bezproblemowa. Odznacza się też wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie 12 288 Hz (The Wall for Virtual Production seria IVC), co pozwala na wyświetlanie niezwykle płynnego obrazu.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here