Wyjątkowy fotel dla gracza

0
1299

Zastanawiasz się nad wymianą swojego starego fotela na nowy? Masz dość prostego, niewygodnego oparcia, wystającej gąbki i poprzecieranych szwów? Jeśli tak, to na pewno nadszedł czas na zakup czegoś nowszego i lepszego. Nasza propozycja dla ciebie to fotel Xano – wyjątkowy i designerski, który pozwoli ci cieszyć się wygodą przez długie lata.

Kręgosłup wymaga podparcia!

Oparcie fotela, które nie jest odpowiednio wyprofilowane, nie pozwala się odpowiednio ustawić lub jest twarde, to prawdziwa zmora każdego, kto musiał spędzić kilka godzin przed komputerem. Niewygodne siedzisko z łatwością może przełożyć się na ból kręgosłupa na wysokości pleców lub karku. Dłuższe przebywanie na takim krześle to wręcz proszenie się o zwyrodnienie, a tego przecież nikt by sobie nie życzył.

Dlatego decydując się na nowy fotel, należy wybrać taki, który posiada odpowiednio wyprofilowane i regulowane oparcie. Możliwość jego odchylenia i zablokowania w odpowiedniej pozycji sprawia, że każdy użytkownik będzie mógł przybrać optymalne ułożenie ciała i odciążyć kręgosłup, dzięki czemu nawet po kilku godzinach przed komputerem nie będzie odczuwał bólu czy nadmiernego zmęczenia. Z kolei wyprofilowanie siedzenia oraz dodatkowe poduszki pod plecy i kark pozwalają na zachowanie prawidłowych krzywizn kręgosłupa, co również minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia uszkodzeń tej części układu kostnego.

Dodatkowym podparciem dla kręgosłupa, a jednocześnie dla przedramion, są ergonomiczne podłokietniki. Fotel dla gracza Xano oferuje je z przyjemnego, miękkiego materiału, z możliwością regulacji w czterech wymiarach, co gwarantuje najwyższą wygodę.

Miękko i szeroko

Wyjątkowy model fotela gamingowego wymaga odpowiednich gabarytów, dostosowanych do użytkowników nawet o potężnych sylwetkach. Xano jest właśnie taki, dzięki czemu zapewnia wygodę każdej osobie, która zechce z niego skorzystać.

Następnym atutem, przemawiającym na korzyść fotela gamingowego, jest wypełnienie z zimnej pianki, które zapewnia optymalną miękkość i komfort użytkowania, a jednocześnie nie jest podatna na odkształcenia, nawet pod dużym ciężarem. Dzięki temu po latach użytkowania siedzisko pozostanie tak samo wygodne i zachowa swój elegancki kształt.

Niesamowity design

Akcesoria dla graczy zawsze odznaczają się niezwykłym wyglądem i przyciągają spojrzenia dzięki charakterystycznej linii. Fotel Xano doskonale wpisuje się w ten model, będąc meblem o dużych gabarytach, stabilnej konstrukcji i wyjątkowym designie. Wysoki zagłówek sprawia, że przypomina on siedziska samochodowe lub „fotel prezesa”, a precyzyjne wykończenie podkreśla, że przeznaczony on jest dla wymagających użytkowników. Fotel został pokryty miękką, miłą w dotyku ekoskórą, która posiada mikroperforację, zapewniając nie tylko piękny wygląd, ale też dobrą wentylację. Z kolei unikatowy kolor i najwyższa jakość każdego ściegu i wykończenia wyróżniają go na tle innych modeli. Bez wątpienia Xano przeznaczony jest dla prawdziwych koneserów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here