Satel jest znaną nie tylko na krajowym rynku firmą dostarczającą światowej klasy sprzęt elektroniczny. Producent ten skoncentrował się głównie na tworzeniu elementów systemu bezpieczeństwa takich jak centrale alarmowe, czujki czy stacje monitorujące. Wszystkie wykorzystywane technologie, oprogramowanie, jak i tworzone urządzenia powstają na podstawie badań przeprowadzanych we własnym ośrodku badawczym.

Serce systemu bezpieczeństwa

Satel oferuje szeroki wybór płyt głównych z przeznaczeniem do zastosowania w modułach centrali alarmowych, zarówno dla klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych. Zaawansowane technologie, jakie zostały zaimplementowane, pozwalają na tworzenie systemów alarmowych przewodowych oraz bezprzewodowych. W zależności od potrzeb taka centrala jest w stanie obsługiwać nawet do 64 wejść dla instrumentów monitorujących.

Wszystkie centrale alarmowe tworzone są na podstawie autorskich projektów firmy, co zainstalowanym systemom zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Użytkownik otrzymuje kompletne narzędzie do monitorowania i zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Jest to w pełni profesjonalny produkt gwarantujący skuteczne działanie.

Oprzyrządowanie

By system alarmowy działał prawidłowo i wydajnie, poza centralą musi on zawierać elementy zgodnie z nią współpracujące. Satel dostarcza, także takie produkty. W sklepie Fonex znajdują się między innymi dedykowane do tego rodzaju centrali manipulatory LCD, zaawansowane bezprzewodowe czujki, lub klawiatury strefowe.

Wszystkie one pozwalają na działanie systemu alarmowego w zakresie przewidzianym przez projektanta, bez awarii spowodowanych niedopasowaniem poszczególnych elementów, ponieważ zaprojektowane zostały z myślą o ich współpracy. Fakt tan znacznie ułatwia konfigurację oraz późniejsze użytkowanie i obsługę zamontowanej instalacji. System można dowolnie rozbudowywać o kolejne urządzenia wraz z pojawieniem się takiej potrzeby.

Kompletne systemy

W ofercie znajdują się także kompletne zestawy systemów alarmowych, gotowe do montażu, a po krótkiej konfiguracji do podjęcia wyznaczonych im zadań. Intuicyjna obsługa oraz możliwość stworzenia bezprzewodowej sieci to jedne z wielu zalet tego praktycznego i funkcjonalnego narzędzia monitorującego.

Systemy te mogą być stosowane w muzeach, kościołach, ale także w prywatnych mieszkaniach, domach i budynkach przemysłowych.

Warto zapoznać się z produktami firmy Satel oferowanymi przez sklep Fonex: https://www.fonex.pl/producenci/satel-3.html

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here