Etui i szkło hartowane to podstawowe akcesoria do zabezpieczenia smartfona. Będą one chronić telefon w przypadku zalania lub upadku na twardą powierzchnię. W internetowych sklepach jest ogromny wybór etui i każdy znajdzie coś, co mu odpowiada. Etui skórzane iPhone XS to połączenie klasyki i nowoczesnej elegancji.

Bogata oferta

Dominują dwa typy pokrowców dla iPhona. Najbardziej popularny i najprostszy to silikonowy case, który osłania boki i tył telefonu. Może on być przezroczysty lub kolorowy. Dużą popularnością cieszą się nieprzezroczyste etui silikonowe, utrzymane w pastelowych kolorach, z logo Apple umieszczonym z tyłu. Ten typ etui jest odpowiedni dla osób, które często korzystają z ekranu dotykowego. Niektóre sklepy internetowe udostępniają kreator do personalizacji takiego etui. Jest to świetna zabawa i można stworzyć etui, które podaruje się w prezencie bliskiej osobie.

W przypadku etui skórzanego iPhone XS dostępne są modele z klapką i kieszonką lub bez kieszonki. Ta pierwsza opcja jest bardzo wygodna, gdyż do kieszonki można włożyć karty płatnicze, dokumenty i banknoty, a portfel zostawić w domu. Skórzane etui są wykonane ręcznie, z dbałością o najmniejszy szczegół.

Kolejna propozycja to etui wykonane z twardego, odpornego i zapewniającego dobrą amortyzację tworzywa. Jest to case zabezpieczający tył i boki urządzenia. Na takich pokrowcach można znaleźć ciekawe grafiki tematyczne. Bardzo efektowne są etui zaprojektowane przez firmę Guess. Z kolei na etui stworzonym przez Karła Lagerfelda można znaleźć humorystyczne grafiki przedstawiające jego ukochaną kotkę.

Etui skórzane iPhone XS – trafny wybór

Jest to pokrowiec, który zapewnia świetną amortyzację, chroni iPhona i jednocześnie stanowi jego dopełnienie. Wykonane jest z europejskiej skóry licowej, garbowanej specjalną metodą. Zaletą etui skórzanego iPhone XS jest też to, że dopasowuje się do kształtu urządzenia i nie pogrubia go.

Skóra, z którego wykonane jest etui, w miarę użytkowania pokrywa się patyną. W efekcie im dłużej etui jest używane, tym ładniej wygląda. Etui skórzane iPhone XS jest bardzo miłe w dotyku i stabilizuje chwyt telefonu. Jego konstrukcja pozwala na bezprzewodowe ładowanie telefonu, bez konieczności zdejmowania pokrowca. Skórzane etui z klapką to skuteczna ochrona iPhona przed zadrapaniami i uderzeniami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here