E-sporty to nowoczesna rozrywka pełna energii, dynamiczna i obfitująca w różnorodne, silne emocje i nagłe zwroty akcji. Wynika to przede wszystkim z rozmaitości obecnych na rynku gier, ale również z faktu, że są one współcześnie niesamowicie realistycznie opracowane. Realizm podkreślony jest przede wszystkim przez znakomite rozwiązania graficzne, ale również przez intrygujące fabuły i doskonale przygotowane efekty dźwiękowe, które towarzyszą każdej rozgrywce. Nie jest więc nadzwyczajnym to, że biurko dla gracza, powinno być równie odważne, co jego właściciel, który każdego dnia uczestniczy w niezwykłych wydarzeniach, oferowanych mu przez gry komputerowe.

Odważne biurko gamingowe, czyli jakie? Zdecydowanie takie, które będzie w stanie dotrzymać kroku użytkownikowi. Powinno swoją ergonomią poprawiać komfort gry, czyli przede wszystkim być nieziemsko wygodne. Niedawno zaprezentowane biurko komputerowe od Ultradesk spełnia ten warunek, będąc kompleksowo doskonałą konstrukcją. Tutaj nie ma słabych punktów. W projekcie tego mebla spotykamy jedynie kolejne, pozytywne zaskoczenia, które pozwalają uwierzyć, że idealne biurko komputerowe dla gracza istnieje i jest na wyciągnięcie ręki.

Co takiego oferuje biurko dla gracza Ultradesk? Po pierwsze jest to wyśmienicie obmyślona, solidna rama, wykonana z doskonałych materiałów. Biurko komputerowe dzięki temu jest stabilne, mocne i naprawdę trwałe. W konstrukcji wykorzystana została płyta kompozytowa MDF oraz elementy aluminiowe. Wszystkie z części wykonane zostały z materiałów najlepszego gatunku, których obróbką zajmowali się cenieni fachowcy. Powierzchnia robocza, jaką daje nam duży i przestronny blat to kolejny aspekt, który wpływa dodatnio na ergonomię biurka i sprawia, że gaming staje się jeszcze atrakcyjniejszy. Pulpit bowiem nie tylko jest odpowiednio duży, ale również nachylony  w przedniej sekcji delikatnie pod niewielkim kątem. Specyfikacja nachylenia oczywiście nie jest dziełem przypadku, a jej dobór podyktowany został przez wyniki analiz. Udowodniły one, że nieznaczne nachylenie blatu na małej przestrzeni z przodu poprawia komfort pracy przy biurku, dlatego też ta innowacja natychmiast została wdrożona do projektu. Szerokość pulpitu w przypadku Ultradesk GT to ponad 122 cm, natomiast na głębokość mierzy on 68 cm.

Playerzy znani są z tego, że uwielbiają potęgować klimat płynący z gry, a jednym z doskonale do tego przygotowanych narzędzi są sprzęty wzbogacone o kolorowe podświetlenie LED. Dlatego właśnie biurko gamingowe z prawdziwego zdarzenia, nie może obejść się bez tego dodatku. Nocą, kiedy w „game roomie” nastaje mrok, podświetlenie biurka sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej niesamowitym przeżyciem. Choćby jednorazowe doświadczenie tego rodzaju sprawia, że później trudno jest grać bez tych dodatkowych, klimatycznych elementów, budujących niezwykły nastrój.

biurko dla graczy

Nowy wyrób to biurko komputerowe dla gracza o niecodziennej i bardzo charakterystycznej sylwetce. Oczarowuje sportowym wyglądem, świetną i zasadniczo prostą konstrukcją oraz funkcjonalnością, która była priorytetem dla projektantów.

Dalsze informacje powiązane z publikacją: https://ultradesk.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here