Chociaż wiele aplikacji poszło do przodu, niektóre z nich pomimo upływu czasu pełnią przydatne funkcje. Dodatkowo powstała cała masa nowych aplikacji, z których dosłownie każdy posiadacz smartfona może korzystać. Do Aplikacji Google Play każdy może dodać swoją aplikację. Wystarczy ją stworzyć oraz dodasz. Jeżeli chodzi o iOS, czyli oprogramowanie do iPhonów, dodawanie aplikacji do App Store nie jest już takie proste. Dodanie dodawanie apek do tego sklepu jest płatne i to nie małą sumę pieniędzy. Oto aplikacje, z których warto korzystać, i które warto mieć w swoim smartfonie.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/aplikacje-na-telefon/

1Password

Jest to apka, która zapisuje wszystkie Twoje hasła w jednym miejscu. Posiada ona również opcję automatycznego wgeneratorowania silnych i trudnych do odgadnięcia haseł. Z pewnością będzie prawdziwym wybawieniem dla osoby, która cały czas zapomina hasła do konkretnego portalu i co chwilę musisz je resetować. Po czasie może być to naprawdę denerwujące. Wyobraź sobie sytuacje, w której się śpieszysz, a musisz szybko wejść na konto. Okazuje się, że hasło kompletnie wypadło Ci z głowy. Na szczęście masz aplikację 1Password.

Spotify

O tej aplikacje wie chyba każdy. Możesz korzystać z niej w wersji bezpłatnej lub zakupić abonament. Nie jest to jednak wymagane. Na Spotify możesz nie tylko słuchać muzyki, ale również radia czy  podcastów.

Zrabatowani

Aplikacja ta dostępna jest zarówno na Androidzie, jak i na iOS’ie. Dzięki niej będziemy mieli zebrane wszystkie rabaty i promocje w jednym miejscu. Dodatkowo aplikacja ta posiada funkcję cach back, czyli taką dzięki której dostajemy 10% zwrotu za nasze zakupy. Oprócz rabatów i promocji, w aplikacji znajdują się wszystkie aktualne gazetki promocyjne z całej masy sklepów. Korzystanie z niej jest dodatkowo bardzo wygodnie, ponieważ wszystko znajduje się w jednym miejscu.

Zobacz też: http://www.check-it.pl/ciekawe-oraz-darmowe-gry-na-telefon/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here