Ochrona dla Samsung Galaxy A72

0
781

Samsung posiada całkiem bogatą ofertę smartfonów i w zależności od tego jakim budżetem dysponujemy możemy przeglądać urządzenia z rożnego przedziału cenowego.

Samsung Galaxy A72 to smartfon ze średniego segmentu, który został wyposażony w funkcje i rozwiązania, które bardzo często posiadają flagowe modele tej firmy.

Ze względu na kolorowe obudowy może on cieszyć się popularnością wśród młodzieży, jednak nie zapomniano o osobach, którym zależy na tradycyjnym wyglądzie i kolor czarny również jest dostępny.

Galaxy A72 trochę kosztuje i szkoda, by uległ szybkiemu uszkodzeniu i warto przemyśleć kwestię dodatkowej ochrony w postaci etui ochronnego.

Ktoś może powiedzieć, że nie po to kupuje telefon z kolorową obudową żeby ją zasłaniać pokrowcem. Ale i na to jest rozwiązanie. Z pomocą przychodzą tutaj producenci silikonowych nakładek, które są w całości przeźroczyste. Będą one chronić obudowę przed zarysowaniami czy zabrudzeniem nie zakrywając przy tym oryginalnego designu smartfona.

Samsung oferuje także oryginalne nakładki w kolorach zbliżonych do kolorów obudowy to też jest ciekawe rozwiązanie, by zachować naturalny design telefonu.

Ochrona dla Samsung Galaxy A72

Etui na tył to także świetna propozycja dla osób, którym zależy na szybkim i bezproblemowych dostępie do wyświetlacza. Większość z proponowanych pokrowców wykonanych jest z silikonu dzięki czemu nie pogrubiają one znacząco telefonu.

Jeżeli zastanawiasz się czy warto wybrać futerał z klapką to odpowiedź brzmi TAK – jeżeli zależy Ci na tym, by Galaxy A72 był w całości zabezpieczony lub na przykład szukasz czegoś w biznesowym stylu to właśnie takie etui spełni Twoje oczekiwania.

Wewnątrz takiego pokrowca znajdują się specjalne szyny trzymające, które zapewniają ochronę boków i tyłu obudowy, zamykana klapka natomiast zabezpiecza wyświetlacz. Dostępne są kabury skórzane, ze skóry ekologicznej lub innych tworzyw. Ciekawą propozycją są etui z inteligentną klapką, czyli taka która pozwala na podgląd wyświetlacza bez konieczności jej otwierania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here