Funkcjonalna ochrona iPada – nowoczesne etui

0
1898

Urządzenia mobilne towarzyszą nam na co dzień w pracy, w szkole, a także w czasie wolnym. Korzystamy z nich coraz częściej, m.in. podczas podróży. Jednymi z popularniejszych urządzeń mobilnych są tablety. Podobnie jak w przypadku smartfonów, warto zadbać o ich bezpieczeństwo, nie tylko cyfrowe, ale również mechaniczne. Odpowiednia ochrona, np. w postaci wytrzymałego etui, pozwoli zredukować skutki różnych uszkodzeń, np. stłuczeń, zwiększa też funkcjonalność tabletu.

Etui na tablet – nie tylko ochrona

Podstawową funkcją futerału czy pokrowca jest ochrona, jednak w przypadku etui na iPada i inne tablety czy smartfony, znaczenie mają także dodatkowe funkcje, które sprawiają, że urządzenia mobilne stają się jeszcze bardziej praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Warto zdecydować się na zakup etui wysokiej klasy – nie tylko optymalnie dopasowanego do modelu urządzenia, ale również wykonanego z solidnych materiałów, takich jak: skóra ekologiczna, poliwęglan, silikon oraz mikrofibra.

Istotne znaczenie ma również jakość wykonania etui, które ma zapewniać maksymalny poziom komfortu dla użytkownika. Futerały na iPady powinny zapewniać łatwy dostęp do wszystkich przycisków i slotów.

Większość użytkowników tabletów ceni sobie możliwość korzystania z podstawek, w które wyposażone są nowoczesne etui. Podstawka znacząco ułatwia pracę, jak i np. oglądanie filmów.

Etui są lekkie i cienkie, wiele modeli posiada wygodne zapięcie na magnes, które uniemożliwia przesuwanie się tabletu.

Etui do iPada nie tylko zwiększają efektywność urządzenia, chronią je, ale również dodają mu stylu. W sklepach oferujących akcesoria do urządzeń mobilnych – m.in. na https://etuitab.pl/ – znajdziemy różne modele i kolory etui do popularnych tabletów, w tym iPadów.

Różne etui – wiele możliwości

Ile modeli i użytkowników tabletów – tyle możliwości w zakresie doboru najlepszego etui. Takie stwierdzenie nie jest na wyrost. Oferta etui na iPada jest wyjątkowo różnorodna. Bez problemu dobierzemy najodpowiedniejszą oprawę dla różnych modeli urządzeń firmy Apple.

Na uwagę zasługują etui typu 360, które umożliwiają korzystanie z tabletu w pionie, jak i w poziomie. Są to cienkie i wytrzymałe etui, wykonane ze skóry ekologicznej oraz z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu.

Wyposażone są w podstawkę i magnes. Zapewniają dostęp do wszystkich przycisków i slotów. Są cenione nie tylko za walory użytkowe, ale również styl.

Warto również zainteresować się etui typu Smart, zapewniającym pełną ochronę tabletu, z funkcją podstawki i “WakeUp”, czyli usypiania/wybudzania tabletu. Etui wyróżnia się doskonałym wykończeniem, m.in. mikrofibrą, która chroni urządzenie nawet przed najmniejszymi zadrapaniami.

Kolejnym często wybieranym typem etui, jest etui silikonowe, najcieńsze i transparentne. Zapewnia łatwy dostęp do przycisków i slotów, chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, nie posiada podstawki.

Perfekcjonistom polecane są etui Cover, wyróżniające się detalami wykończenia – tego typu okładki chronią cały iPad, również ranty. Komfort pracy zapewnia funkcja podkładki i magnes.

To nie wszystkie modele etui stworzonych z myślą o tabletach – swoich entuzjastów mają również etui pancerne, wyróżniające się designem, wyjątkowo solidne, a przy tym cienkie, wykonane z dwóch materiałów – od wewnątrz jest to silikon, ochronę zewnętrzną gwarantuje materiał PU. Posiadają podstawkę, chronią także tylną kamerkę.

Etui “Guma” to kolejna propozycja Etuitab.pl. Wykonane jest z silikonu i z PU, chroni tylną kamerkę, posiada podstawkę i schowek na ApplePencil.

Sprawdź ceny iPadów w Lantre >>

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here